Rüyada Adet Olmak

Rüyada Adet Kanaması Görmek ; Bir kadının rüyasında adet görmesi, içindeki yaratıcı gücün yükseldiğini; yeni ve güçlü fikirler üreterek ya da sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir. Rüyasında adet kanaması olduğunu gören kişinin karakterinin gerek iş hayatında gerekse çevresinde güçlü ve iktidar sahibi olduğuna işaret eder.

Rüyada Erkeğin Adet Kanaması Görmesi ; Rüyada erkeğin bir bayanın adet kanaması geçirdiğini görmesi kadınlarla olan ilişkisindeki sorunlar ve bu sorunların yarattığı ürkeklik ve endişeleriyle ilgili bir alarm zili gibidir.

Ebu Said El-Vaiz’e Göre ; Rüyada bir kadın Adet olduğunu görse, rüyayı gören kişinin çocuğu olmuyor ise çocuğu olacağına yorumlanır.. Bazı yorumculara göre de, adet olduğunu gören kişinin yalana ve şirke yöneleceğine yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi ; Rüyayı gören kişinin zinaya yönelip harama bulaşacağına ve günah işleyeceğine işaret eder.

Rüyada Kan Geldiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin rüyasında arkasın dan kan geldiğini görmesi helal yoldan kazanmadığı malları kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada adet olduğunu hissetmek

Rüyada adet olduğunu hissetmek kişinin hayatında birtakım aksilikler yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi zor günlerle karşı karşıya kalacaktır. Bu zor dönemler ailevi sorunlar, maddi sıkıntılar ile iç içe geçmiş olarak sizi bulabilir. Uzun yıllardır devam eden ilişkinizde sarsıntılar yaşanabilir. Maddi sıkıntılar nedeniyle para bulma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönemde kendi isteğinizle veya başkalarının aracılığıyla kısa yoldan para kazanma hevesine düşebilirsiniz. Ancak giriştiğiniz kötü yollar size istediğinizi vermeyecektir. Ters tepen planlarınız sonucunda sadece paranızı kaybetmekle kalmayıp büyük kötülükler de yapmış olacaksınız. Rüyada adet olmak rüya sahibinin helal yollardan ayrılacağına ve rüya sahibinin hem kendisine hem çevresindekilere zararı dokunacağına işarettir.

Rüyada adet olmak

Rüyada adet olmak rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı anlamlar içermektedir. Rüyada adet olmak bayanlar için olumlu anlamlar da taşımakla birlikte erkekler için olumsuz manalara gelmektedir. Rüyada adet olan kadın iyi haberler alabilir. Rüya sahibi iş hayatında ve okul hayatında önemli başarılara imza atabilir. Yüklü bir miktar para kazanabilir. Rüyada adet olan erkek ise başladığı işin sonucunu istenmeyen bir şekilde sonlandırabilir. İş hayatında önemli sıkıntılar yaşayabilir. Büyük miktarda para, mal ve mülk kaybedebilir. Rüyada adet olmak genel olarak helal yoldan çıkmaya, ahlaki açıdan zayıflamaya işarettir. Rüyada adet olmak rüya sahibinin hırsızlığa, zinaya kısacası kötü işlere karışacağına işaret eder. Rüya sahibi hak yolundan sapıp şeytana uyacağı rivayet edilir.

Rüyada aybaşı olduğunu görmek

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, rüyada adet olduğunu görmekle aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi rüyada aybaşı olduğunu görürse kendisini zor günler bekliyor demektir. Rüya sahibi hileli işlere karışabilir. Zor günler geçirebilir. Özellikle erkekler böyle bir rüya görürse hayatlarının alt üst olacağına işarettir. İş hayatında, okul hayatında, aile hayatında oldukça zor zamanlar geçirebilirler. İşten atılabilirler, iş batırabilirler, büyük meblağlarda para kaybedebilirler, eşinden ayrılabilirler. Kadınlar için ise rüyada aybaşı görmek her zaman kötü manalara gelmemektedir. Rüya sahibi kadın ise iyi haberler alabilir, parasına para katabilir. Hayırlı bir kısmet bulabilir. Rüyada aybaşı olmak kadınlar için aynı zamanda hamilelik belirtisi de olabilir.

Rüyada adet kanaması görmek

Rüyada adet kanaması görmek birden fazla anlama gelmektedir. Rüya, rüya sahibinin cinsiyetine ve kan görüp görmemesine göre farklı manalara gelir. Rüya sahibi eğer adet kanamasında kanı görürse rüya bozulur. Rüya sahibi gerçek hayatında sonlandırmak istediği işleri sonlandıramaz. Pek çok şey yarım kalır. Elindeki bir proje, önemli bir iş sonuçlanmayacak demektir. Eğer rüya sahibi adet kanamasında kanı görmez sadece kanamanın olduğunu hissederse ise sıkıntılı günler uzun sürecek ve hileli yollara başvurmak zorunda kalacağına işaret eder. Bu süreçte kişi helal yollardan uzaklaşabilir. Günahlar işleyebilir. Etrafındaki kişiler tarafından dışlanan ve istenmeyen kişi olabilir. Rüya sahibi kadın ise bu süreç kısa sürerken, erkek ise daha uzun sürecektir.

Rüyada regl olduğunu görmek
Rüyada regl olmak rüya sahibinin son zamanlarda yaptığı hatalı davranışlardan dolayı çok başının ağrıyacağına, zor günler yaşayacağına işaret olur. Özellikle bu dönemde kişinin ahlaktan ve dinden uzak davranışlarda bulunacağı, dini terk edebileceği beklenir. Rüyada regl olmak rüya sahibinin kolay yoldan para kazanmak için hileli yollara başvuracağına işarettir. Rüya sahibi günahkar yollara sapabilir. Rüya sahibinin planları tutmayarak kendisine döneceği, zarar edeceği, önemli meblağlarda para kaybedeceği anlamı bulunmaktadır. Rüya sahibi bayan ise her zaman kötü sonuçlar doğurmayabilir. Aksi halde iyi haberler alınıp, para sahibi olunabilir.

Yorum Yaz

düşük hapı düşük hapı sipariş